Rreth Ne

Rahovica Company


Operon në fushën e tregtisë së pjesëve të këmbimit për automjete të rënda. Rahovica Company ofron një gamë të gjer të produktëve nga fabrikat më të mëdha të pjesëve të këmbimit si: Caterpillar, Continental, Cummins, Fleetguard, Hitachi, Liebherr, Perkins, Mercedes, Komatsu, Kubota, Scania, Volvo, Yanmar etj.

Ne zhvillojmë dhe ofrojmë zgjidhjet më të reja dhe me vlerë për konsumatorët tonë.

Produktet

Kontakt

Rahovica Company

Ferizaj 70000
Kosovë
E Hënë – E Shtune
08:00 – 20:00

Na shkruani